Konut Projeleri Üretimi ve Satışı

Teknoen Mühendislik, son yıllarda daha çok önem kazanan Bina yapımında Deprem-Temel ilişkisi konusunda uygulamalar yapmaktadır. Bu anlayışla, kazık temelli binalar yaparak sağlıklı konutlar üretmektedir. Kayalık zemin dışında şart olan kazık temelli bina yapımı Bornova’da ilk olarak Teknoen Mühendislik’in inşa ettiği Egepark Evleri (112 konut 10 dükkan)ile gerçekleşmiştir.

Benzer şekilde temelinde tam olarak 5.316 metre betonarme kazık çakılan ELİTPARK Evleri'n de yaşam başlamış durumda. Elitpark'ta 34 adet lüx ve akıllı bina statüsünde daire bulunmaktadır.

Ayrıca kişiye özel projelerde de deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.

HAKKIMIZDA


Teknoen Mühendislik Ltd.Şti. ve Hasan Ufuk ÖZIŞIK firması 2000 yılından itibaren taahhüt ve konut inşaatı sektöründe faaliyet gösteren firmalardır. İhtisas alanları alt yapı ve üst yapılarda özel projeler gerçekleştirmektir. Depreme tam dayanıklı fore kazık ve çakma kazık temelli binalar, yürüyen merdivenli alt ve üst geçitler, su basma problemleri olan alanlarda yağmur kanalı ve yağmur suyu pompa istasyonları bu projeler arasında öne çıkar. Yakın dönemde gerçekleştirilen başarılı projelerle İzmir Mavişehir, Çınarlı ve Halkapınar semtlerinde her yağmur sonrasında oluşan su baskınları önlenmiş, sorunlar giderilmiştir. Yine tarafımızdan gerçekleştilen fore kazıklı yol projeleri tamamlanmış ve hizmete açılmışlardır. Projelerimizin başarılarından aldığımız güçle, vizyonumuzu daha ileriye taşımaya ve marka değer oluşturma yolundaki sağlam adımlarımıza devam ediyoruz. Saygılarımızla,

BİZE ULAŞIN


Merkez Ofis
Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No: 98 / 6, Avcı Apt.
Alsancak / İZMİR
(232) 463 68 51 pbx
(232) 463 27 87
bilgi@teknoen.com.tr