Ege Park Evleri Değerleniyor

Ege Park Evleri'nda yaşam devam ediyor.  Zemin etüdlerine ve deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendirilen Ege Park Evleri Temel öncesi çakılan kazıklarla Bornova'da örnek projeler arasında.. Yatırım değeri en üst seviyelere çıktı!

Ege Park Evleri projemizde 112 daire ve 10 dükkan her geçen gün değerlerine değer katıyor. Kazık temel sistemleri üzerinde inşa edilen Ege Park Evleri, Teknoen Mühendislik 'in üretim kalitesi ve yaşam alanlarında yarattığı güven duygusunu yansıtıyor. Egepark Evleri sakinlerine sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam sevinci diliyoruz.

HAKKIMIZDA


Teknoen Mühendislik Ltd.Şti. ve Hasan Ufuk ÖZIŞIK firması 2000 yılından itibaren taahhüt ve konut inşaatı sektöründe faaliyet gösteren firmalardır. İhtisas alanları alt yapı ve üst yapılarda özel projeler gerçekleştirmektir. Depreme tam dayanıklı fore kazık ve çakma kazık temelli binalar, yürüyen merdivenli alt ve üst geçitler, su basma problemleri olan alanlarda yağmur kanalı ve yağmur suyu pompa istasyonları bu projeler arasında öne çıkar. Yakın dönemde gerçekleştirilen başarılı projelerle İzmir Mavişehir, Çınarlı ve Halkapınar semtlerinde her yağmur sonrasında oluşan su baskınları önlenmiş, sorunlar giderilmiştir. Yine tarafımızdan gerçekleştilen fore kazıklı yol projeleri tamamlanmış ve hizmete açılmışlardır. Projelerimizin başarılarından aldığımız güçle, vizyonumuzu daha ileriye taşımaya ve marka değer oluşturma yolundaki sağlam adımlarımıza devam ediyoruz. Saygılarımızla,

BİZE ULAŞIN


Merkez Ofis
Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No: 98 / 6, Avcı Apt.
Alsancak / İZMİR
(232) 463 68 51 pbx
(232) 463 27 87
bilgi@teknoen.com.tr